НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Обсуждения

с помощью
Pēc tam, kad es biju beidzis, es vienkārši sēdēju apmulsis, vienkārši baudot apbrīnojamo minetu, ko biju saņēmis no viņas. Nogulējis vēl dažas minūtes, es viņai teicu, ka ir viņas kārta, tāpēc es atsprādzēju viņas jostu, atpogāju viņas šortus un noslīdēju uz leju, ātri norāvu šortus, atklājot viņas skaisti noskūto mincīti. Pēc tam es teicu viņai apgulties gultā, un tad es novilku kreklu.
Mēs atkal sākām skūpstīties, līdz es sāku viņai pieskarties lejā. Brīdi vēlāk es nobīdīju galvu lejā un sāku laizīt viņas karsto minci, liekot viņai kliegt tik skaļi, ka es uztraucos, vai neradu sāpes. Iepazīšanās laikā es viņas labā to darīju daudzas reizes, bet nekad neesmu dzirdējis, ka viņa tik skaļi vaidēja. Viņa kliedza tik skaļi, ka pie durvīm kāds pieklauvēja, vaicājot, vai viss ir kārtībā. Pēc tam es atgriezos un tad mēs vienkārši apgūlāmies viens otram blakus.

Man vajadzēja viņai pajautāt, kā viņa mainījās seksuāli un bija gatava darīt to, ko darīja. Viņa atzina, ka pēc mūsu šķiršanās ir tikusi ievainota un daudz apmānīta, un atzina, ka mūsu pēdējā mēneša laikā reizēm ir mani krāpusi. Es atzinu, ka pēc mūsu šķiršanās man pašam ir bijuši daži gājieni. Es nebiju pārliecināts, vai vēlos atsākt attiecības, kas beidzās tik slikti. Es teicu, ka vēlos, lai mēs atkal kļūtu par draugiem, un viņa piekrita.

Mēs ilgi gulējām, izbaudot viens otra kompāniju, un tad man bija laiks doties ārā. Mēs saģērbāmies, un tad viņa mani noskūpstīja, un es biju prom...

[dpic=119d192e058bd.jpg][/dpic]
...